Tarihçe

30 senelik mermer ve şömine sektöründeki tecrübemizle daima müşteri memnuniyetine önem veren firmamız kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir.

Müşterilerimize En iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Mevcut uzman kadromuzla gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdigi tecrübe ile çalışma hayatımza devam etmekteyiz.


Misyonumuz

Şömine asırlarca zarafetin, lüksün ve ateşin odun çıtırtıları arasında sunduğu görsel şovun verdiği kültürün simgesi olmuştur. Elit Şömine, şöminenin bu simgelerini size sunmakla kalmaz şöminenizi en etkin ısınma sistemi haline getirerek sadece alternatif bir ısınma aracı olmaktan çıkartır. Elit şömine olarak misyonumuz şöminede her bütçeye ve her zevke göre bir seçenek üretip ateşin sıcaklığını tüm müşterilerimizin yaşamasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Şirketimiz kısa sürede ülkemizin birçok şehrinde yaptığı çalışmalarla kendini ispatlamıştır. Şirketimiz gelecekte Ar-Ge faaliyetlerinde de önemli çalışmalar yaparak dünyada kendini ispatlamış markalarla yarışır hale gelecektir.